• TurkishEnglishGermany

BİZDEN HABERLER

telefonservisi.net

Motorola Razr 3’ün Pil Ömrü Şok Kırıklığı Yaratabilir

Motorola şu anda geçici olarak Razr 3 olarak adlandırdığımız yeni nesil katlanabilir akıllı telefonu üzerinde çalışıyor . Bu, yakın gelecekte bir noktada başlayacak ve Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini desteklediği onaylandı . Bu, Motorola’nın ilk üst düzey katlanabiliri olacağı anlamına geliyor.

Özellikle kamera bölümünde başka yükseltmeler de var, ancak Çin’den yeni bir söylenti alırsak, yeni Razr’ın öncekilerden daha iyi olmadığı alanlar da olacak. Ve bu tür sorunlu alanlardan biri pil kapasitesidir.

Geçmişte güvenilir olan bir kaynağa göre (ancak her zaman değil), Razr 3 2.800 mAh pil ile gelecek. Bu , doğrudan selefi olan 2020’den Razr 5G ile aynı kapasite . Ve çok değil.

2020'den itibaren Motorola Razr 5G2020’den itibaren Motorola Razr 5GKarşılaştırma için, Samsung Galaxy Z Flip4’ün benzer bir gövdede 3.700 mAh hücreye sahip olacağına dair söylentilere dikkat edin – Razr 3’ün ana rakibi olacağı için bunun hakkında konuşuyoruz. Şu anda satışta olan Flip3’ün bile 3.300 mAh pili var – yaklaşan Razr’dan 500 mAh daha fazla ve yine de bir şarjla bir gün dayanacak kadar değil.

Yani Motorola’nın bir sonraki katlanabilir cihazını satın almak istiyorsanız, bolca şarj etmeye hazır olun. Umarım bu hızlı olur. Pil kapasitesinin yanı sıra, bu söylenti daha önce sızdırılmış bazı özellikleri yineliyor: ortalanmış bir deliğe yerleştirilmiş 32 MP selfie kamerasına sahip 6,7″ FHD+ 120 Hz OLED esnek ekran, 1/1.5″ sensör boyutuna sahip 50 MP ana kamera, ikincil (muhtemelen ultra geniş) 13 MP kamera ve 12 GB RAM.

KLAS ELEKTRONİK
telefonservisi.net

admin

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Infinix, 180W Thunder Charge Duyurusu

Infinix, 180W Thunder Charge Duyuru u Infinix, 180W Thunder Charge'ı duyurdu: bu yıl bir amiral gemi ine geliyor 2022 Infinix Android Mobil Donanım Duyuru u Infinix, bu haftanın...

2022 AirPods Pro 2 Hakkında

                                              2022 AirPod Pro 2 Hakkında AirPod Pro 2, kalp atış hızı izleme ve işitme cihazı işlevine ahip olacak Apple TWS...

YORUM YAP

Web Desing Developer | LokmanDemir.com.tr